Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту
Закрита виставка Giovanni Ferraris
Закрита виставка Giovanni Ferraris

10 жовтня в Дніпрі відбулася виставка унікальних прикрас італійського ювелірного Дому Giovanni Ferraris. Натхнення кольором і глибиною великих дорогоцінних каменів, дивовижні форми, приголомшливий дизайн і тонка робота ювелірних майстрів… 

В Україну коштовності ювелірного Дому Giovanni Ferraris привіз особисто син власника - Мікеланджело Ферраріс. Його старання не були марними: очі клієнтів на презентації виблискували, подібно до коштовних каменів!

Ювелірний Дім Giovanni Ferraris - один з небагатьох, хто застосовує високі технології в ювелірному мистецтві, працює з титаном і має патенти на системи, які використовує в прикрасах. Однією з найбільш популярних колекцій бренду в світі є колекція Twist, в якій кільця і ​​браслети огортають пальці і зап'ястя серпантином дорогоцінного блиску. У цій колекції використовується запатентований механізм виробів, які завдяки правильному поєднанню золота і титану мають так звану «пам'ять». Прикраси «запам'ятовують» форму пальців і зап'ястя своїй власниці, а тому - так бездоганно сидять і комфортні в носінні.

Особливої ​​уваги гідна нова колекція, створена з титану і натхненна красою природи: сапфіри, діаманти і дивовижний матеріал - титан. Останній унікальний тим, що він легше, але при цьому міцніше золота. Крім того, тільки уявіть, він може набувати різні відтінки: від синього до рожевого в залежності від напруги електрики, яке на нього впливає!

Колекції Будинки Giovanni Ferraris воістину унікальні і неодноразово були удостоєні найпрестижніших нагород. Кожен дорогоцінний камінь для своїх прикрас засновник бренду Джованні відбирає особисто, а кожна прикраса - це дивовижне поєднання італійських традицій, високих технологій і безмежного польоту фантазії дизайнерів і ювелірних майстрів Будинку Giovanni Ferraris, офіційним представником якого в Дніпрі є ювелірний бутик Cellini.

Залишились питання
Заповніть форму і наш менеджер зв`яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.
Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini