Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту
9-річчя ювелірного бутика Cellini
9-річчя ювелірного бутика Cellini

20 серпня 2020 року в ювелірному бутіку Cellini під акомпанемент саксофона і дзвін келихів шампанського пройшов яскравий вечір, присвячений 9-річчя бутіка, в колі улюблених клієнтів, які давно стали близькими друзями!

Ювелірний бутік Cellini вперше відкрив свої двері в 2011 році в найдорожчому торговому центрі Дніпра - Торговому Домі «Library», в кулуарної і розкішній атмосфері представляючи публіці ексклюзивні прикраси всесвітньо відомих ювелірних будинків!

Сьогодні ювелірний бутик Cellini є офіційним представником кращих в світі ювелірних брендів і пишається унікальною колекцією ексклюзивних прикрас, які представляє! Pomellato, PasqualeBruni, Giovanni Ferraris, Lombardi by New Italian Art, Crivelli, Mattia Cielo, Baraka, Tirisi, Leo Pizzo, Dada Arrigoni - у всьому світі це не просто гучні імена, це історія і безцінну спадщину - воістину твори ювелірного мистецтва, до яких нам випала честь доторкнуться і які ми з гордістю представляємо нашим клієнтам!

Чуттєвість і фантазія, сліпучі водоспади діамантів, застиглі в золоті... Вони захоплюють іскристим блиском і неймовірними формами, створеними найбільшими ювелірними майстрами!

Ми раді поділитися яскравими фото чудесного вечора, присвяченого Дню народження ювелірного бутика Cellini! Ми хочемо подякувати всім Вам, наші дорогі клієнти, за те, що Ви вибираєте наш бутік! Спасибі, що розділили цей вечір з нами! Ми дякуємо Вам за прекрасні квіти і емоції!

Залишились питання
Заповніть форму і наш менеджер зв`яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.
Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini