Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту

Про бутик CELLINI

Ювелірний бутик Cellini відкрив свої двері 9 років тому в в найдорожчому і елітному торговому центрі Дніпра - Торговому Домі «Library».

У кулуарній і розкішній атмосфері представляючи публіці прикраси всесвітньо відомих ювелірних Будинків: Pomellato, Pasquale Bruni, Giovanni Ferraris, Mattia Cielo, Lombardi, Tirisi, Leo Pizzo, Crivelli, Dada Arrigoni.

Відеоролик про нас
Твори ювелірного мистецтва, представлені в бутіку Cellini, випромінюють живу енергію, чуттєве чарівність, витонченість, елегантність і незрівнянний блиск безлічі граней найчистіших діамантів, які можна розглядати нескінченно довго. Поєднання найтоншої ручної роботи і безмежної фантазії італійських майстрів, а також дорогоцінних каменів найвищих показників - діамантів, цитринів, топазів, аметистів, рубінів, обрамлених тільки в найдорожчі матеріали, народжує чудові твори ювелірного мистецтва, якими хочеться володіти і які здатні ідеально підкреслити хороший смак і високий статус свого власника.
C моменту заснування компанії команда бутика Cellini відвідує усі найбільші світові ювелірні виставки VicenzaOro, Baselworld, BangkokGems& Jewelry, VicenzaOroDubai, LasVegasCouture. Завдяки чому має можливість надавати покупцям кращий в світі вибір прикрас ...

Унікальність бутика Cellini - в тому, що для клієнтів тут працює висококваліфікований гемолог, що володіє сертифікатами інститутів зі світовим ім'ям: HRD (Бельгія) і SSEF (Швейцарія). Саме гемолог перевіряє кожне прикраса в бутіку Celliniна предмет відповідності найвищому рівню якості.
Ювелірний бутік Cellini пропонує своїм клієнтам не тільки кращі в світі прикраси, але і послуги ювелірного ательє. І якщо у Вас є мрія, Ви хочете зібрати свою ювелірну колекцію, але для цього Вам необхідно знайти певний дорогоцінний камінь, гемолог бутика Cellini знайде для Вас саме той камінь, характеристики і якість якого будуть кращими на ринку. А італійські ювелірні майстри оправи його, створивши ексклюзивна прикраса, яке буде справді варте того, щоб називатися шедевром ювелірного мистецтва і, як сімейна реліквія, передаватися з покоління в покоління.
Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini