Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту
Ласкаво просимо в світ Pomellato!
Ласкаво просимо в світ Pomellato!

Урочисто до 7-річчя ювелірного бутика Сellini ювелірний Дім Pomellato був вперше в Україні представлений саме в Дніпрі! Вишукані частування, жива музика, елегантні гості і розкішні коштовності - такі гучні, яскраві і незабутні вечірки, організовані бутиком Cellini, стають гарною традицією!

Ювелірний Дім Pomellato - це перший бренд, який застосував концепцію «прет-а-порте» до створення прикрас... Подарувавши прикрасам Pomellato яскраву самобутність і неповторний стиль, кращі ювелірні майстри зробили бренд одним з лідерів ювелірного світу не тільки в Італії, але і далеко за її межами.

Ювелірний Дім Pomellato нескінченно пишається своєю здатністю створювати всі свої прикраси виключно в Італії в Pomellato Casa, що дозволяє їм повною мірою відповідати лейблу made in Italy. До слова, Pomellato вже більше 50 років є улюбленим брендом жителів Мілана, а також одним з небагатьох ювелірних Будинків, чиє ательє працює цілий рік, перетворюючи натхнення і сміливі ідеї в розкішні дорогоцінні шедеври!

Під дзвін келихів шампанського в колі вірних друзів - справжніх цінителів ювелірного мистецтва в Дніпрі пройшла урочиста презентація ювелірного Дому Pomellato, офіційним представником якого є ювелірний бутик Cellini!

Залишились питання
Заповніть форму і наш менеджер зв`яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.
Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini