Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту

Ювелірні прикраси Baraka

Те, що потрібно чоловікові! BARAKA

Одним з лідерів на світовому ринку в сегменті люксових прикрас для чоловіків є знаменитий італійський бренд BARAKA.

Прикраси та аксесуари BARAKA - плід більш ніж сорокарічного досвіду постійних експериментів в пошуках технічних «ноу-хау» в ювелірному мистецтві з особливою увагою до деталей і суворими критеріями якості.

Чоловічі прикраси BARAKA завжди виконані з інноваційних матеріалів: кераміка, вуглецеве волокно і алюміній або багатих історією - наприклад, сталі класу 316L, в поєднанні страдіціонними: золотом і діамантами, що вдається завдяки високим технологіям виробництва і тонкої роботи італійських ювелірних майстрів, які з великим старанням вручну створюють кожен виріб.

Запорука привабливості ювелірних колекцій BARAKA - відточена техніка і скрупульозне продумування найменших деталей. Дизайн виробів бренду укладає в собі одночасно традиції і сучасність, елегантність і лаконічність. Прикраси BARAKA при всій своїй оригінальності формують діловий, серйозний імідж і несуть в собі енергію руху - те, що потрібно сучасному чоловікові.

Чоловіки завжди небагатослівні і навряд чи стануть говорити про власний успіх вголос. Ось чому їм так важливо вибирати аксесуари, які продемонструють високий статус у суспільстві, хороший смак, стануть яскравим виразом успіху. Наприклад, ланцюжок... Найчастіше всім здається, що його не видно, але ця думка помилкова, адже це найбільш видима частина чоловічих прикрас. І чоловікові не повинно бути все одно, який ланцюжок у нього на шиї. Говорячи про браслети, варто відзначити, що сьогодні вони актуальні як ніколи, будучи must-have у формуванні стильного образу успішного чоловіка. Далі - запонки. Сорочки з гудзиками - банальний і неактуальні, в той же час, запонки, будучи стильним і модним аксесуаром, зможуть без слів розповісти все про статус і смак їх власника. Адже саме запонки є тим безмовним статусним атрибутом чоловіків, який буде незамінний на званому прийомі або діловій зустрічі. І тут ми говоримо не тільки про стан чоловіка в суспільстві, а й в його культурі та володінні мистецтвом бути доречним, - такі цінні якості, який завжди в моді.

www.baraka.it

Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini