Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту

Ювелірні прикраси Сrivelli

Сяйво розкоші CRIVELLI

Сьогодні ім'я Crivelli звучить гордо і голосно як в ювелірному світі, так і за його межами, ставши втіленням особливих емоцій і заповітних мрій жінок всієї планети ... Заснований в 1970 році ювеліром з Валенца Бруно Кривелли, ювелірний Дім Crivelli дуже швидко завоював популярність і любов ! Адже вже з появою перших колекцій бренду справжні цінителі ювелірного мистецтва були вражені його унікальним талантом і тонким чуттям - умінням бачити і успішно застосовувати свіжі тенденції в світі високої ювелірної моди. Коштовне каміння виняткових характеристик, вишукані, трендові форми і бездоганне виконання made in Italy - ось, та сама, унікальна формула, яка дозволяє ювелірному Дому Crivelli ось уже півстоліття підкорювати серця знаменитостей, it-girls і найстильніших дівчат в світі!

Живий, хвилюючий потік розкішного сяйва в оригінальних, дивних прикрасах ювелірного Дому Crivelli воістину заворожує. Справжній об'єкт бажання - піднесені, привабливі коштовності, джерелом натхнення до створення яких служить жіноча краса .... Адже саме оспівуючи красу жінки і багатогранність її природи, дизайнери Дому не втомлюються створювати унікальні форми, обрамляючи в них кращі в світі дорогоцінні камені, які вражають своєю енергією і чудовою грою!

Майстрам Будинки Crivelli на чолі з його засновником давно вдалося не тільки розгадати бажання жінки, але і відчути її душу, настрій і характер - сьогодні вона випромінює витонченість і благородство, а завтра - сміливість і ексцентричність, а можливо - мудрість і глибоку, притягальну таємничість. .. Будинок Crivelli створює прикраси, які відображають і доповнюють всі грані її характеру і життя, повної щастя, любові і успіху ... Він дарує їй можливість мати воістину скарбами, елегантними, стильними, але, як і в усі часи, виткані з кращих діамантів, смарагдів, сапфірів, цінність яких не буде втрачена ніколи!

Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini