Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту

Ювелірні прикраси Dada Arrigoni

DADA ARRIGONI. Новий погляд на прикраси

Коли в нашому житті залишилося так мало подій для того, щоб носити вечірні прикраси, коштовності DADA ARRIGONI стали саме тим, щобуло потрібно кожній дівчині.

Проста, але глибока ідея, яка знайшла відгук в серцях дівчат по всьому світу - бути модною, стильною і привабливою кожен день, але все ж носити коштовності, а не біжутерію! Підхопивши цю хвилю, ювелірний бренд DADA ARRIGONI виявився не тільки на її гребені, а й на піку популярності ювелірного світу в цілому, по праву називаючись сьогодні законодавцем ювелірної моди і постійно привносячи щось нове, абсолютно своє розуміння ювелірних прикрас.

Мінімалістичний дизайн, який змінюється розсипом діамантів, в колекції Glamour, асиметрія в дизайні правої і лівої сережок в колекції Doubles, прикраси, які мають форму зірок в колекції Etoiles, адже кожна з нас хоче сяяти подібно до зірок, або форму жаб - як символу грошового достатку, виконаного з золота і діамантів на великих кільцях обтічної форми і тонких шкіряних браслетах в колекції Happy Frog. Колекція Princess - це ніжна, витончена коронка, яка тонко підкреслить те, що кожна дівчина в душі завжди хоче бути принцесою. Витончена колекція Nude - небагатослівно і делікатно розповість про смак і бездоганний стиль, представляючи собою модні тенденції сучасного ювелірного світу: це і слейв-браслети, і довгі, тонкі підвіси, і акуратні сережки-кільця. Це щось ексклюзивне, неповторне і впевнено заявляє про сміливість і нескінченність пристрасті до улюбленої справи дизайнера Дади Аррігоні. В її творах є все, що відповідає істинно італійським цінностям: мода, стиль і звичайно ж високу якість made in Italy.

Пристрасть як до коштовностей, так і до моди з її відчуттям форм і ліній дали поштовх для створення в 1985 році її власного бренду. Так, ім'я DADA ARRIGONI, успішно дебютувавши на найбільших ювелірних виставках, стало не просто відомим - прикраси бренду викликали захват, а сьогодні вже задають тенденції ювелірної моди в загальносвітових масштабах. Прикраси DADA ARRIGONI доступні в кращих ювелірних салонах і концептуальних бутіках Італії і всього світу. А сам бренд на 100% виробляється в Італії (в Валенца) під наглядом засновниці - Дади Аррігоні.

Завдяки делікатній, тонкій роботі ювелірів і неординарному світовідчуттю дизайнера були створені унікальні коштовності, які ідеально доповнюють образ сучасної жінки, сильної і одночасно м'якою. І це простежується в кожному виробі, наповненому ніжністю, інтелектом, харизмою. Це особливе внутрішнє чуття Дади як жінки і художника, втілене в золоті і дорогоцінному камінні, зазначене її персональним і впізнаваним дизайнерським почерком. Приходьте в бутік Cellini, щоб насолодитися прикрасами DADA ARRIGONI, адже їх обов'язково потрібно приміряти. Ви все самі зрозумієте і відчуєте, коли не захочете їх знімати...

Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini