Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту

Ювелірні прикраси Giovanni Ferraris

GIOVANNI FERRARIS. Слідуючи за мрією, втілювати мрії...

Ідея - простота і витонченість. Стиль - єдність класики і модерну. Кольорові рішення - безмежні. Філософія - краса і неординарність. Місія - створювати емоції.

Найдосвідченішим знавцям ювелірних виробів завжди є чим захоплюватися, коли вони бачать будь-яку з унікальних фантазійних колекцій від Джованні Ферраріс - одного з найзнаменитіших і віртуозних майстрів ювелірної справи Італії. Джованні, як нікому іншому, ось уже майже 30 років вдається з неперевершеною тонкістю і витонченістю розкривати суть коштовностей в ексклюзивних виробах власного бренду преміум-класу.

Вроджене почуття розкоші і елегантності, співзвуччя ідеї та стилю, бездоганний смак, глибоке розуміння своєї справи - все це про маестро Джованні Ферраріс. Його особистий слоган - «Йди за мрією». За допомогою такого собі шостого почуття він створює прикраси, які співзвучні сучасним жінкам - одночасно впевненим в собі і романтичним, які можуть оцінити витонченість вічної класики в її свіжому виконанні - гармонійному поєднанні дорогоцінних каменів незвичайної форми і огранки, рідкісних самоцвітів, і золота 750-ї проби.

GIOVANNI FERRARIS бере участь в найпрестижнішій виставці двох американських континентів - LasVegasCoutureShow з 2014 року. Дебют бренду ознаменувала гучна нагорода Couture Design Award 2014. У 2017 році ювелірам вдалося повторити успіх, представивши на конкурсі «танцюючі» сережки з титану і золота, прикрашені білими діамантами. Сережки, відмічені нагородою Editor's Choice, належать колекції Titanium. Вони поєднують обсяг, блиск і витонченість, пропонуючи подивитися на світський імідж з точки зору несподіваного матеріалу. В руках майстрів GIOVANNI FERRARIS титан перетворюється на вишуканий дорогоцінний метал. Але на відміну від золота і платини - міцний, практичний, з сильним характером.

«Я вважаю, що сила нашої компанії у великій енергії, ефективності і єдності, компанія працює як один суцільний організм і знає, як привернути увагу до розробки нових фантастичних творів», - сказав Джованні Ферраріс.

І творіння GIOVANNI FERRARIS дійсно виглядають фантастично. Варто згадати про таких знаменитих колекціях як Twist, де прикраси немов оволаківают зап'ястя і пальці серпантином дорогоцінного блиску, або Iris, де використовуються великі смарагди і самфіри надзвичайно красивою матовою огранки.

Ювелірні вироби GIOVANNI FERRARIS - не для масової публіки. Ювелірний Дім, всі вироби якого виготовляються виключно на власній фабриці в San Salvatore Monferrato недалеко від ювелірної столиці Італії Валенца, віддає перевагу лише закритим виставкам для особливих глядачів, серед яких завжди багато знаменитостей. І найвимогливіші з них визнають високий рівень ювелірних прикрас, які гідно підтверджують постійну італійську якість і носять ім'я GIOVANNI FERRARIS.

www.ferraris.it

Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini