Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту

Ювелірні прикраси Lombardi

Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ціна за запитом
Ювелірні прикраси Lombardi

LOMBARDI by New Italian Art – бренд з бездоганною репутацією, бренд-аристократ у ювелірному світі, який присутній на всіх міжнародних виставках, орієнтуючись та відстоюючи високу якість ручної роботи протягом усієї своєї історії. Ювелірний дім LOMBARDI є однією з ліній ювелірного концерну New Italian Art, який сьогодні відомий у всьому світі своїми неперевершеними ювелірними шедеврами та працював з найбільшими брендами, що належать гігантам сегменту luxury – LVMH Group та Richemont Group, а також із найвідомішими ювелірами.

Неповторний дизайн ювелірних прикрас LOMBARDI отримував безліч престижних нагород: De Beers Diamonds International Award у 1968 році, 1973, 1994, 1996 та 1998, MPP Jewellery Arabia у 2005-2006 роках. На цьому компанія не зупиняється, і на ювелірній виставці JCK Las Vegas Show, яка проходила з 29 травня по 1 червня 2015 року в Mandalay Bay Resort & Casino – престижне ІІ місце у категорії Haute Couture зайняв браслет із рожевого золота з діамантами LOMBARDI.

Варто відзначити, що ювелірний Дім LOMBARDI, як жоден інший, відомий своїми чудовими прикрасами з великими дорогоцінними каменями (рубінами, сапфірами, танзанітами, смарагдами, параїба-турмалінами) виняткових характеристик. І, якщо ви мрієте стати володарем неповторної прикраси з великим каменем, безперечно, ви повинні зупинити свій вибір на LOMBARDI!

Ювелірні прикраси Lombardi

На окрему увагу заслуговує колекція з великими діамантами. Саме тут Дім LOMBARDI демонструє весь свій професіоналізм, а також силу та привабливість каменів, ідеально підкреслюючи їхній блиск, природне сяйво та бездоганне огранювання неймовірним італійським дизайном. У колекції ви знайдете прикрасу на будь-який смак від класики до модерну. При цьому кожна з них - це одночасно і must-have, і надійна інвестиція. Адже до всіх великих центральних каменів у колекціях бренду додаються сертифікати інститутів HRD, GIA, і, звичайно ж, сертифікати самого ювелірного Дому, як гарантія високої якості, надійного закріплення каміння та неповторного дизайну від ювелірних майстрів бренду - мабуть, кращих у Валенці, чиї руки, багатий досвід та тонкий смак дозволяють створювати неперевершені прикраси, перебуваючи у творчому пориві на межі можливого та неможливого.

У бутіку CELLINI ви можете не тільки придбати, але й замовити будь-яку прикрасу ювелірного будинку LOMBARDI. Крім того, вам надається можливість створити свою унікальну прикрасу – ювелірний Дім LOMBARDI зможе підібрати для вас саме той дорогоцінний камінь, про який ви завжди мріяли і знайде найкраще рішення щодо закріплення вашого каменю, щоб створити справжній витвір ювелірного мистецтва! Крім того, кожен виріб LOMBARDI має свій власний порядковий номер. Такого суворого обліку виробів не має жодна ювелірна компанія у світі! Обирайте найкраще! Володійте унікальним!

Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini