Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту

Ювелірні прикраси Mattia Cielo

MATTIA CIELO. Високі технології ювелірного мистецтва

Історія про красу ювелірних прикрас і високі технологі в ювелірному мистецтві - ювелірний Дім Mattia Cielo. Його називають брендом «третього тисячоліття», адже він втілив в собі справжню пристрасть до ювелірній справі і інноваційний підхід до створення прикрас!

Це кращий італійський ювелірний бренд 2012 року з версією міжнародної ювелірної премії Andrea Palladio, який увійшов в шорт-лист «Оскара» серед дизайнерів - премії Compasso d'Oro, кращий італійський дизайнер за версією UK Jewellery Awards, переможець Couture Design Awards, улюблений дизайнер ювелірних прикрас Дженніфер Лопес, Тейлор Свіфт, Хейлі Стайнфелд і багатьох інших знаменитостей США... Все це - Mattia Cielo!

Натхненний багатими традиціями історії ювелірного мистецтва Італії, Mattia Cielo відображає нову епоху її розвитку. Колекції бренду - ідеальний мікс сучасного промислового дизайну, ергономіки та інноваційних технологій виробництва. Авангардний дизайн прикрас Mattia Cielo виходить за межі буденного, відкриваючи нові грані ювелірного мистецтва. Представляючи революційні концепції прикрас, бренд не тільки знаходить відданих шанувальників своєї творчості, але і завойовує всебічне схвалення ювелірних критиків. Особливу популярність в світі сьогодні завоювали браслети-пружини, а також сережки-кільця ювелірного Дому. Навіть діаметром 8 мм сережки-кільця у виконанні Mattia Cielo можуть бути практично невагомими...

Філософія, яка визначає стиль ювелірних виробів Mattia Cielo, - «динамічна метафора». Це використання механічних компонентів і високих технологій з метою створення кінетичних коштовностей з унікальною індивідуальністю, за якими ховається поетична історія, передає настрій, смак, стиль і тенденції в світі дизайну на мові коштовностей!

Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini