Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту

Ювелірні прикраси Pomellato

Гра фарб і форм POMELLATO

Ювелірний Дім Pomellato - вираз яскравої індивідуальності і неординарного підходу до ювелірного мистецтва в 60-ті роки ХХ століття став першим брендом в ювелірному світі, який створив прикраси в дусі «прет-а-порте» ... Подарувавши виробам Pomellato самобутність і неповторний, впізнаваний почерк, кращі ювелірні майстри Італії зробили бренд одним з лідерів світового ювелірного ринку.

Ювелірний Дім Pomellato через більш, ніж 50 років продовжує створювати всі свої прикраси в Італії в Pomellato Casa, що дозволяє їм повною мірою відповідати лейблу made in Italy. Завдяки команді, що складається із сотні кращих італійських майстрів, які створюють всі прикраси виключно вручну, Pomellato є одним з небагатьох будинків, чиє ательє працює цілий рік, безустанно перетворюючи натхнення і геніальні ідеї в дорогоцінні ювелірні шедеври.

Так, знакова колекція Iconica висловлює спадщину майстрів, створене в минулому, ретельно зберігається в сьогоденні і проектується в майбутнє. Бездоганно виготовлені band rings і бездоганні ланки браслетів-ланцюгів демонструють рідкісний талант і майстерність, які можливі завдяки любові до своєї справи і відданості традиціям. Серце колекції - це не тільки золото з великою кількістю полірованих поверхонь, але і ювелірні традиції Мілана, які дотримуються Будинком з моменту його відкриття в 1967 році.

Півстоліття досвіду в мистецтві перетворення дорогоцінних металів досягли свого апогею в цій колекції, що включає кільця, браслети-ланцюжки і підвіски з білого і рожевого золота, які також доступні в поєднанні з діамантами. Чуттєва колекція розповідає про двох протилежностях, які зливаються воєдино і доповнюють один одного з відмітним штрихом Pomellato: беззастережно впізнавана форма в міланському стилі і розкішна експресія поєднуються тут в грайливою манері.

Колекція Nudo - це абсолютний «must have» у всьому світі і бестселер бренду з моменту її запуску в 2001 році. Nudo зберігає свою популярність і залишається символом цінностей ювелірного Дому Pomellato і сьогодні. Лаконічна, трендова, але технічно складна настільки, що і дизайн виробів, і спосіб ограновування дорогоцінних каменів запатентовані. Кільця і ​​підвіси колекції можна носити окремо, надягати з іншими прикрасами бренду і поєднувати безліччю різних способів, комбінуючи відтінки і текстури так, як ви побажаєте для створення ефектного і виразного образу.

Сьогодні Pomellato - це прикраси, які не тільки чоловік вибирає для коханої жінки в якості подарунка, але і прикраси, які жінка купує для себе в якості жесту подяки і любові до самої себе. Будинок Pomellato переконаний, що настав саме той момент, коли потрібно формувати правильні цінності, розвиваючи культуру турботи про себе, руйнуючи поширені стереотипи про красу і гендерні ролі, а також трепетно ​​зберігаючи індивідуальність людини. Усвідомити і прийняти відмінності - мета на шляху до високої місії, яка покликана зміцнити силу всередині кожної жінки!

Ювелірний бутік Сellini є офіційним представником ювелірного Дому Pomellato в Дніпрі!

Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini