Зареєструватися
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації була відправлена ​​на пошту:
Перейти на пошту

Ювелірні прикраси Tirisi Jewelry

Ювелірний бутик CELLINI представляє увазі поціновувачів дорогоцінних прикрас колекцію Tirisi Jewelry, яка вражає уяву навіть своєю свіжістю та оригінальністю дизайнерської думки!

Трохи про Tirisi Jewelry

Бренд, який зараз відомий у всьому світі, з'явився на ринку ювелірних прикрас порівняно недавно. Його засновниками є пара, яка живе в Амстердамі, і настільки любить своє місто, що воно надихнуло їх на створення власної ювелірної колекції. Ці витвори органічно поєднують динаміку нових тенденцій, які диктує сучасне суспільство, та європейські ювелірні традиції.

Вишукані Tirisi браслети, кольє, ланцюги, підвіси відображають атмосферу свободи та розкутості Амстердаму, розширюють межі моди. Ексклюзивний дизайн виробів, який був високо оцінений у самій Європі та далеко за її межами, дозволив творцям самим ставити тренди та визначати, що буде актуальним у наступному сезоні.

Особливості ювелірних прикрас від Tirisi Jewelry

Колекція складається з яскравого розмаїття прикрас, які органічно поєднують сяйво білого, рожевого золота або срібла з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням.

У Тірісі каталог входять:

  • Вишукані браслети у вигляді переплетення витончених ланок або поєднання кульок. Найчастіше вони доповнюються діамантами;
  • Витончені ланцюги та кольє дивовижної ювелірної роботи. Деякі моделі доповнюють підвісами з напівдорогоцінними каменями (опалами, топазами та ін) в обрамленні паве з діамантів.

З-поміж інших брендів прикраси колекції Тірісі яскраво вирізняються чіткістю та вивіреністю форм, деталізацією кожного елемента. Отримати такий ефект можна лише завдяки майстерності ручної роботи. Всі шедеври Tirisi, які можна купити у нашому бутику, є продуктом, виготовленим особисто майстром-ювеліром. Це визначає їх ексклюзивність, високу якість, надійність всіх елементів з неперевершеністю. Такі прикраси є не просто акцентом образу, вони є його основою, що задає загальний тон.

Переваги придбання Tirisi Jewelry в ювелірному бутику CELLINI

Наш ювелірний бутик у Дніпрі працює вже понад 10 років і здобув широку популярність у поціновувачів ювелірного мистецтва, а також всього прекрасного та нетривіального.

Наших клієнтів приваблює насамперед широке розмаїття коштовностей на будь-який смак. У нас можна придбати як стильні шкіряні браслети Tirisi Moda з оригінальними застібками, які ви носитимете кожен день, так і вишукані вироби для урочистих виходів у світ.

Ми слідкуємо за останніми тенденціями у світі ювелірних прикрас, тому завжди можемо запропонувати своєму покупцеві найактуальніші новинки, які дозволять створити ексклюзивний образ, здатний тонко підкреслити статус та смак!

Призначити зустріч
Введіть контактні дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Натискаючи кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо!
Дякуємо за заявку, ми зв`яжемося з Вами найближчим часом, щоб призначити зустріч в нашому бутіку.
Отримуйте актуальні новини та пропозиції від бутіка Cellini